Uniwersalne uchwyty do projektorów

Kupiłeś projektor i zastanawiasz się w jaki sposób go zainstalować? Masz problem z wyborem optymalnego dla siebie mocowania? Pomożemy Ci w wyborze uchwytu, dzięki któremu w łatwy i wygodny sposób zainstalujesz swój wideoprojektor. Bardzo szeroki wybór uchwytów do projektorów niejednego może przysporzyć o ból głowy. W sprzedaży dostępnych są setki mocowań tego typu, a wybór tego optymalnego nie jest łatwy.

Jedną z ciekawszych propozycji jest uniwersalny uchwyt sufitowy do projektorów LC-P2 170, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji z łatwością dopasujemy do posiadanego modelu projektora. Proponowany uchwyt do projektorów pasuje zarówno do projektorów do kina domowego, prezentacyjnych oraz projektorów instalacyjnych. Dzięki uniwersalnej konstrukcji o dużym udźwigu (bezpieczny dla urządzeń o wadze do 10 kg), uchwyt ten może współpracować z większością dostępnych w sprzedaży wideoprojektorów, które wyposażono w trzy otwory na śruby montażowe (regulowana średnica rozstawu w zakresie od 130 do 320 mm). W komplecie z uchwytem LC-P2 170 znajdziemy dwa wysięgniki o różnej długości. Pierwszy z nich pozwala na montaż projektora w odległości 80 mm od powierzchni sufitu, z kolei drugi w odległości 170 mm.
LC-P2170instal
Uchwyty do projektorów LC-P2 170 zapewniają pełną regulację położenia projektora, dzięki czemu pozwalają na jego optymalne dopasowanie do ekranu projekcyjnego oraz indywidualnych wymagań każdego użytkownika. Warto także dodać, że w komplecie z uchwytem LC-P2 170 znajdziemy akcesoria potrzebne do jego montażu.
LC-P2170

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>