Sufitowo-ścienne uchwyty do projektorów

Montaż projektorów multimedialnych najczęściej odbywa się z wykorzystaniem uchwytów sufitowych. Doskonałym przykładem wysokiej jakości produktu tego typu jest uniwersalny uchwyt do projektorów LC-P1 650, który na tle innych tego typu mocowań do sprzętu A/V wyróżnia się za sprawą rewelacyjnego stosunku ceny do jakości i funkcjonalności. Przystosowany do współpracy z wideoprojektorami różnych producentów sprawdza się w szerokim wachlarzu zastosowań.

Podstawową zaletą uchwytu LC-P1 650 jest głowica z regulowanym rozstawem otworów na śruby montażowe – średnica rozstawu od 180 do 315 mm, standard VESA 100 x 100 mm. Dzięki tej właściwości użytkowej, uchwyt do projektorów LC-P1 650 może współpracować z wideoprojektorami większości producentów. W całości wykonany z trwałych materiałów, nie tylko wyróżnia się estetycznym wyglądem, ale także gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla instalowanych pod sufitem projektorów.

LC-P1650-1Uchwyt do projektorów LC-P1 650 posiada wysięgnik o regulowanej długości, dzięki czemu można go odpowiednio przystosować do wysokości pomieszczenia. Długość wysięgnika może być regulowana w zakresie od 430 do 650 mm. Proponowany uchwyt do projektora oferuje także regulację kąta nachylenia projektora w zakresie -/+ 15 stopni. W komplecie niezbędne akcesoria montażowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>