Projektory krótkoogniskowe do tablic interaktywnych

Stale rosnąca popularność tablic interaktywnych sprawia, że producenci ciągle prześcigają się w dostarczaniu coraz to lepszych projektorów, dzięki którym możemy optymalnie wykorzystać możliwości prezentacji interaktywnych. W przypadku większości dostępnych w sprzedaży tablic interaktywnych najlepiej sprawdzają się projektory krótkoogniskowe, ponieważ pozwalają na wyświetlanie obrazów pozbawionych cienia osoby znajdującej się przed tablicą.

W  przypadku tablic interaktywnych stosowanych w szkołach, doskonale sprawdzi się projektor krótkoogniskowy Vivitek D871ST. Proponowany wideoprojektor wyposażono bowiem w ultra szerokokątny obiektyw, dzięki któremu możliwe jest otrzymanie obrazu o przekątnej 80 cali z odległości zaledwie 98 cm. Oczywiście możliwość wyświetlania dużych obrazów w niewielkiej odległości nie jest jedyną zaletą modelu Vivitek D871ST. Dzięki zastosowanej technologii projekcji DLP, prezentowane urządzenie dostarcza nieskazitelny obraz w rozdzielczości XGA (1024×768) z jasnością 3000 ANSI lumenów i kontrastem wynoszącym 5000:1. Bardzo wysoka jasność obrazu pozwala na prowadzenie prezentacji multimedialnych i zajęć interaktywnych w nie zaciemnionych pomieszczeniach (przy świetle dziennym).
D871ST
Mimo atrakcyjnej ceny, projektor krótkoogniskowy z serii Vivitek D871ST zadziwia swoją funkcjonalnością. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bogactwo dostępnych złączy, wśród których znajdziemy m.in.: dwa złącza HDMI (możliwa współpraca z szeroką gamą urządzeń), wejście audio oraz interfejs sieciowy RJ45 (LAN), który pozwala na jego zdalne sterowanie za pomocą komputera. Na uwagę zasługuje także wydłużona żywotność lampy do 6.000 godzin w trybie pracy ECO.
D871ST-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>