Montaż ścienny projektorów multimedialnych

Projektory multimedialne najczęściej instaluje się pod sufitem, jednak czasami nie jest to możliwe. Tutaj z pomocą przychodzą uchwyty ścienne do projektorów, które doskonale nadają się do zastosowania w niskich pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie projektor ma znajdować się w niedużej odległości od powierzchni projekcyjnej. Uchwyty do projektorów tego typu doskonale nadają się do współpracy z projektorami krótkoogniskowymi i tablicami interaktywnymi – możliwość zamocowania projektora bezpośrednio nad tablicą zapewnia najlepsze warunki pracy (brak cienia rzucanego przez osobę stojącą przed tablicą).

LC-P1660instal
Jeśli poszukują Państwo uchwytu do projektora do montażu ściennego, jedną z ciekawszych propozycji może być uniwersalne mocowanie LC-P1 660, które umożliwia bezpieczny i wygodny montaż większości wideoprojektorów posiadających trzy otwory na śruby montażowe. Proponowany uchwyt ścienny do projektorów posiada odporną na zgięci i złamania konstrukcję, która gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla instalowanych urządzeń o wadze do 10 kg.
LC-P1660-2
Na szczególną jednak uwagę zasługuje maksymalna swoboda w regulacji zamocowanego na uchwycie wideoprojektora. W przypadku uchwytu LC-P1 660 możliwa jest regulacja kąta pochylenia (15 stopni), obrotu (360 stopni) oraz długości wysięgnika w zakresie od 480 do 660 mm. Dzięki pełne j kontroli nad pozycją projektora możemy uzyskać optymalne warunki projekcji. Całość uzupełnia stylowe wykończenie. W komplecie z uchwytem do projektorów LC-P1 660 znajdziemy także niezbędne akcesoria montażowe.
LC-P1660-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>