Ekrany projekcyjne elektrycznie rozwijane

Ekrany projekcyjne elektrycznie rozwijane to obecnie grupa najwygodniejszych w użytkowaniu ekranów do projektorów multimedialnych, które ze względu na swoje właściwości użytkowe są powszechnie stosowane w szkołach, salach konferencyjnych oraz w systemach kina domowego. Ekrany projekcyjne tego typu mogą być też sterowane drogą bezprzewodową, co zapewnia maksymalny komfort ich obsługi.

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości ekranu projekcyjnego w formacie 4:3 to z naszej strony możemy polecić ekran elektrycznie rozwijany AVtek Wall Electric 200, który na tle podobnych produktów wyróżnia się solidnym i estetycznym wykończeniem, możliwością wszechstronnego montażu (przystosowany do instalacji sufitowej lub ściennej) oraz rewelacyjną jakością wyświetlanych obrazów. Wyposażony w powierzchnię projekcyjną typu Matt White o współczynniku odbicia światła 1.0, pozwala na otrzymanie klarownego obrazu o wymiarach  200 cm x 150 cm. Prezentowany ekran do projektorów posiada także czarną ramkę, która poprawia kontrast oglądanego na nim obrazu.

Avtek_wall_electric200
W standardzie ekran projekcyjny z serii AVtek Wall Electric 200 posiada sterowanie na przewodzie (opcjonalnie bezprzewodowe), które zapewnia wysoki komfort obsługi ekranu. Dzięki wbudowanemu silnikowi synchronicznemu 60KTYZ-C ekran rozwija się płynnie i bardzo cicho. Na szczególną uwagę zasługuje także technologia Plug&Play, dzięki której prezentowane rozwiązanie jest natychmiastowo po podłączeniu do prądu gotowe do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>